Resultater Flyktningeruta 2020


2020-08-30



Resultater herrer:

#fornavnetternavnklubbtid
1Eirik MethlieHagenAskim IF3:09:35
2SteffenBrufladtRomerike ultraløperklubb3:11:47
3Lars SteinarHefre3:15:16
4EirikJohannessenOlympia Sport3:22:08
5SigveVågsnesOppsal Orientering3:22:16
6GauteLøsetNordea Bil3:22:43
7ChristianGjertveit3:22:49
8OlavHoldenSkyblazers3:28:54
9AudunAmundal3:32:00
10Ola MariusPedersenSlevik IL3:35:05
11Per ØyvindSteneLørdagsjoggen3:37:10
12HaakonSolheimRustad IL3:44:20
13SimonBjarnholm3:45:15
14FredrikkSmithOslo Byggentrepenør3:45:45
15LucaRoncoroni3:49:19
16Lars-KristianEriksenKongen Marina Løpeklubb3:49:30
17HenrikHeiestadBloodtrails Østmarka3:52:11
18HaraldHjelmsethLørdagsjoggen3:52:17
19ØrjanLågStor Oslo Terrengløpsklubb3:53:03
20SteinKrogstadlørdagsjoggen3:54:10
21BentInglingstadTollernes IL3:54:25
22Erik BHansenSiggerud IL4:00:27
23ThomasNyborgDriv IL4:00:27
24BendikDrevvatneRustad IL4:00:39
25RunarNetlandMarkane4:02:38
26Vegard RingsbyHasselgårdE. S. V.4:03:47
27Trond ÅgeOsvollRustad IL4:04:26
28BendikEikaRustad IL4:08:42
29EinarEftestølAskim IF+Bislett19:304:12:13
30Trond OlavBergBøler If4:12:19
31TrondTrondsen4:12:27
32Øivind ChristianThuenRomerike ultraløperklubb4:12:36
33Jørn KongstenBrevikSponsa av mutter´n4:13:34
34Hans OlafKalsveenRustad IL4:14:23
35ArneGilVidar4:15:09
36SigurdAarvig4:16:07
37HalvorSteinsholtRomerike Ultraløpeklubb4:16:31
38Ole HenrikRuud4:17:55
39Amund HognestadJensenTeam Åbbår4:17:55
40ChristofferLadsteinTeam Sportsmanden4:19:09
41VegarSvendgårdFIK Ren-Eng4:21:25
42HaakonHansenElvågatraverne4:24:36
43SkuleSolbergTeam hullet4:30:49
44Lars AndreRøkke4:32:31
45VincentBailly4:35:07
46Jens ChristianRiegeRustad IL4:35:10
47RunarGilbergSK Vidar / Kondis4:38:22
48HogneHareide4:40:31
49AlexanderWøien4:41:07
50TorkjelHongveSiggerud IL4:41:55
51KnutStorvikVågå IL4:42:21
52NikolaiMarkenRomerike ultraløperklubb4:44:32
53HåvardBjønnessBlodsmak Sportsklubb4:49:04
54KristianRem4:49:32
55Svein JoarHorveSpkl Rye / Kinly AS4:52:38
56KjetilEnstad4:57:03
57LarsMøllerRomerike Ultraløperklubb4:57:03
58PetterRaabergNordea4:57:33
59KjetilAuneNetcompany5:02:00
60ØyvindBratvedtMaking Waves5:02:00
61Thor ChristianHobækGasSecure BIL5:04:46
62ErikLandaBøler IF Friidrett5:06:27
63BendikHegnaLørenskog FIL5:16:17
64JonTexmon5:16:17
65Nils ChristianHaugen5:21:06
66Kristian RugeBjærkeFredriksværn Mellomlangløpsklubb5:22:41
67RobBrinkOH35:24:14
68TarekØzgerI5:26:14
69EspenGleditsch5:50:56
70NicholasCurrieOslo Hash House Harriers5:51:58
71ZdenekZikanOslo Hash House Harriers5:51:58
72ØyvindGleditschBearblazers5:52:24
73MartinSøreng5:55:29
74Christian KyrreBeylichOppegård5:59:16
75Sten DagfinnHallås6:00:56
76JoachimSørensenLovisenlund Løpeklubb6:36:22
77Hans MartinSørensenLovisenlund løpeklubb6:36:22
78EspenSandholtbråtenGullverket SK6:39:14

Resultater damer:

#fornavnetternavnklubbtid
1HanneKristiansenBøler if friidrett3:48:28
2Guro LangødegårdHoel3:56:29
3Nina EskildRiegeRustad IL4:41:11
4AnnJohnsen4:44:04
5Synne GranåVesterhusTerrasseveien ultraløperklubb4:52:06
6Iris MarieLauritzenMarker Orienteringslag4:57:33
7WencheKristiansen5:01:08
8HildeMichaelsen5:01:08
9HelgaKringenSkiLøperne5:05:27
10MaritImsetRomerike ultraløperklubb5:33:41