Startliste Flyktningeruta 2020

100 Påmeldte, Utsolgt
(oppdatert 17. august)


2020-06-15



FornavnEtternavnKlubbKlasse
SigurdAarvigherrer
AudunAmundalherrer
KjetilAuneNetcompanyherrer
Johanne Elise Bakke Bæverfjorddamer
VincentBaillyherrer
RodrigoBeldaDelicatessenherrer
Trond OlavBergBøler Ifherrer
SiriBergfaldRomerike ultraløperklubbdamer
Christian KyrreBeylichOppegårdherrer
Håvard Bjønness Blodsmak Sportsklubbherrer
Amund Hognestad Jensen Team Åbbårherrer
MadsBlomfeldtBøler IF Friidrettherrer
Ole Martin BollandsåsRustad ILherrer
ØyvindBratvedtMaking Wavesherrer
Lars Andre Røkkeherrer
Jørn KongstenBrevikSponsa av mutter´nherrer
Christian Gjertveitherrer
QuentinCoudertherrer
NicholasCurrieOslo Hash House Harriersherrer
Lars Jørgen Dahlherrer
Olav Johannes Deelstraherrer
BendikDrevvatneRustad ILherrer
EinarEftestølAskim IF+Bislett19:30herrer
BendikEikaRustad ILherrer
Bent InglingstadTollernes ILherrer
KjetilEnstadherrer
Lars-KristianEriksenKongen Marina Løpeklubbherrer
Annette Velde Sandedamer
Henrik HeiestadBloodtrails Østmarkaherrer
StigFramnesRustad ILherrer
ArneGilVidarherrer
RunarGilbergSK Vidar / Kondisherrer
EspenGleditschherrer
Øyvind GleditschBearblazers herrer
Synne Granå Vesterhus Terrasseveien ultraløperklubbdamer
Gudrun ElviraGudmundsdottirRomerike ultraløperklubbdamer
Eirik MethlieHagenAskim IFherrer
Sten Dagfinn Hallås herrer
Erik BHansenSiggerud ILherrer
HaakonHansenElvågatraverne herrer
HogneHareideherrer
Vegard RingsbyHasselgårdE. S. V. herrer
LucaRoncoroniherrer
Lars SteinarHefreherrer
BendikHegnaLørenskog FILherrer
HaraldHjelmsethLørdagsjoggenherrer
Thor ChristianHobækGasSecure BILherrer
Guro LangødegårdHoeldamer
Nils Christian Haugenherrer
TorkjelHongveSiggerud ILherrer
Svein Joar HorveSpkl Rye / Kinly AS herrer
SkjalgHovFossumherrer
MaritImsetRomerike ultraløperklubbdamer
EirikJohannessenOlympia Sportherrer
AnnJohnsendamer
Rob BrinkOH3herrer
Hans OlafKalsveenRustad ILherrer
HelgaKringenSkiLøpernedamer
HanneKristiansenBøler if friidrettdamer
SteinKrogstadlørdagsjoggenherrer
ChristofferLadsteinTeam Sportsmandenherrer
ErikLandaBøler IF Friidrettherrer
ØrjanLågStor Oslo Terrengløpsklubbherrer
Iris Marie LauritzenMarker Orienteringslagdamer
NikolaiMarkenRomerike ultraløperklubbherrer
HildeMichaelsendamer
WencheKristiansendamer
Jan HelgeMoenOslofjord Triatlonherrer
LarsMøllerRomerike Ultraløperklubbherrer
KjetilMyklebustMotbakkene Mikrobryggeriherrer
ThomasNyborgDriv ILherrer
Trond ÅgeOsvollRustad ILherrer
TarekØzgerIherrer
Ola MariusPedersenSlevik ILherrer
PetterRaabergNordea herrer
KristianRemherrer
Nina EskildRiegeRustad ILdamer
Jens Christian RiegeRustad IL herrer
Ole HenrikRuudherrer
ToneSamuelsson damer
EspenSandholtbråtenGullverket SKherrer
GauteLøsetNordea Bilherrer
HelenSimpsonOH3damer
FredrikkSmithOslo Byggentrepenørherrer
SkuleSolbergTeam hulletherrer
HaakonSolheimRustad ILherrer
Hans MartinSørensenLovisenlund løpeklubb herrer
JoachimSørensenLovisenlund Løpeklubbherrer
Halvor SteinsholtRomerike Ultraløpeklubbherrer
Per ØyvindSteneLørdagsjoggenherrer
KnutStorvikVågå ILherrer
YvanSTrahmOslo Hash House Harriersherrer
CamillaSundRomerike Ultraløperklubbdamer
VegarSvendgårdFIK Ren-Engherrer
JonTexmonherrer
Øivind Christian ThuenRomerike ultraløperklubbherrer
SigveVågsnes Oppsal Orientering herrer
JohanValen-SendstadKFUM-kameratene Osloherrer
Kristian Ruge BjærkeFredriksværn Mellomlangløpsklubbherrer
ZdenekZikanOslo Hash House Harriersherrer
Martin Sørengherrer
OlavHoldenSkyblazersherrer